SEDNICA SBUN O UKRAJINI: Zelenski će najverovatnije prisustvovati
ALBANSKI predstavnik u UN Ferit Hodža izjavio je danas da se očekuje da će ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski prisustvovati na predstojećem sastanku Saveta bezbednosti UN o Ukrajini kasnije ovog meseca.

Foto AP
Kako prenosi Rojters, svetski lideri trebalo bi da počnu da se okupljaju u Njujorku od 18. septembra, a sednica Saveta bezbednosti o Ukrajini trebalo bi da bude održana 20. septembra.
Albanija je danas preuzela jednomesečno predsedavanje Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija.
Ministarka za evropske i spoljne poslove Albanije Olta Džačka rekla je da će u vrhu prioriteta SB biti nelegalna ruska agresija na Ukrajinu.
BONUS VIDEO - U STROJU NAJBOLjIH:
"Novosti" na obuci novih pripadnika 72. brigade za specijalne operacije
Preporučujemo

ZELENSKI TRAŽI MOĆNU AVIJACIJU: Ukrajini je potrebno oko 160 lovaca F-16
31. 08. 2023. u 17:17

RAT U UKRAJINI: VSU zauzeo Rabotino; Stravični gubici ukrajinaca u Zaporožju i na donjeckom frontu (FOTO/MAPA/VIDEO)
01. 09. 2023. u 07:20 >> 01:21

DANILOV O GUBICIMA VSU: Ukrajinska vojska nije dovoljno velika da bi imala tolike žrtve
31. 08. 2023. u 21:16

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SKINULA SE U KUPAĆI: Milica Milša očarala fotkom sa bazena, ne skida osmeh sa lica (FOTO)
GLUMICA ne skida osmeh sa lica!
31. 07. 2025. u 11:30
Komentari (0)