"NE SLUŠAJTE PESKOVA, TO NIJE NJEGOV POSAO": Putin o razgovoru sa Trampom
RUSKI predsednik Vladimir Putin još nije započeo planirani razgovor s američkim predsednikom Donaldom Trampom, rekavši ''da ne treba slušati (portparola Kremlja Dmitrija) Peskova''.

Foto: Profimedia
- Ne slušajte Peskova, to nije njegov posao - rekao je Putin tokom obraćanja na panelu Ruske poslovne nedelje, odgovarajući na primedbu predsednika Saveza industrijalaca Aleksandra Šohina da razgovor dvojice šefova zemalja treba uskoro da započne, prenela je RIA.
Peskov je ranije danas najavio da će Putin i Tramp započeti razgovor u 16 časova po moskovskom, odnosno 14 časova po srednjeevropskom vremenu.
Peskov je naglasio da će Putin s Trampom razgovarati o normalizaciji odnosa Rusije i SAD, kao i ukrajinskom pitanju.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Preporučujemo

BIVŠI AMERIČKI GENERAL O SPORAZUMU: Trampov plan je da se Ukrajina preda Rusiji
18. 03. 2025. u 11:53

TRAMP OTKRIO KOLIKO LjUDI NEDELjNO GINE U UKRAJINI: "Putin ubija mnogo ukrajinskih vojnika"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da je nezadovoljan ponašanjem ruskog predsednika Vladimira Putina i naveo da razmatra nove sankcije protiv Rusije.
08. 07. 2025. u 20:36

SKANDAL! PLENKOVIĆ O USTAŠKOM KONCERTU TOMPSONA: "Ponosni smo, jedino on može da okupi pola miliona"
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković održao je konferenciju za medije nakon sednice Predsedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ). Glavna tema bila je koncert Marka Perkovića Tompsona na Hipodromu i ustaška ikonografija koja se tamo mogla videti, ali i čuti.
07. 07. 2025. u 18:33

KINEZI NAPALI NEMAČKI AVION LASEROM? Berlin potvrdio - brod je naciljao lovca, ambasador hitno pozvan na razgovor
KINESKI ratni brod laserski je ciljao nemački avion iznad Crvenog mora tokom misije EU, tvrdi nemačka vlada. Berlin je ocenio incident kao ozbiljan bezbednosni propust i pozvao kineskog ambasadora na hitan razgovor.
10. 07. 2025. u 12:53
Komentari (0)