KADA ŽELITE DA SPREMITE SASVIM DRUGAČIJI RUČAK, ONDA SPREMITE OVO: Najukusniji krompir rolat sa piletinom (VIDEO)
ROLAT od krompira sa filom od piletine je tako divan ručak, da ćete ga spremati sve dok vam ne dosadi.

Foto Printscreen/youtube
Sastojci za koru:
* 650 do 700 gr krompira
* 3 jaja
Začini po vašem ukusu:
* so
* biber
* suvi začin
* začinska crvena paprika
* 1 vezica peršuna
* 3 kašike brašna
Izrendan krompir pomešati sa jajima i začinima pa izliti u pleh i peći na 180 stepeni Celzijusa oko 20 minuta.
Napraviti fil:
* 5 do 6 komada mladog crnog luka
* 400 do 500 gr piletine
* ѕačini po vašem ukusu
* 80 do 100gr rendanog sira.
Izrezati koru na 4 ili 6 delova pa zaviti u rolat, koji ste nafilovali umućenim filom od sira, luka i piletine.
Preko rolata staviti rendani sir, kečap i origano.
Vratiti u zagrejanu rernu na još 15minuta na 200 stepeni da se zapeče.
(Stil)
BONUS SADRŽAJ
Predstavljamo vam riznicu podataka koji ne govore samo o sastavu jela, već i o jednom načinu života kada se imalo vremena za dugu pripremu jela i kada je cela porodica sedela za stolom. Učinite korak ka očuvanju domaće kulinarske tradicije od zaborava i poručite ovu zaista vrednu knjigu na linku: Tradicionalni recepti domaće srpske kuhinje.
Turska kuhinja je ostavila neizbrisiv trag na kuhinju balkanskih naroda. U ovoj knjizi ćete pronaći vekovima stare recepte koji su pažljivo odabrani kako biste vašu kuhinju podigli na zavidan nivo. Poručite na ovom linku i krenite putem večnih ukusa koje svi obožavaju: TURSKA KUHINjA sa vekovnim receptima.
Ova knjiga nije samo običan kuvar, već i neverovatna priča o Italiji, njenoj istoriji, običajima i kulturi. Otkrijte najveća dostignuća italijanske kulinarske umetnosti na jedinstvenom putovanju Apeninskim poluostrvom u društvu kuvara Akademije Barila. Poručite na linku: Italijanska kuhinja: recepti s potpisom starih majstora.
JEREMY PANG, osnovao je 2009. školu woka, jedinu azijsku školu u središtu Londona. Jedinstven dar da svoje znanje prenese polaznicima na pristupačan i zanimljiv način ubrzo mu je doneo priznanje autoriteta u svijetu kineske kuhinje. Za ovu knjigu kažu da je remek-delo, poručite je još danas: Kineska kuhinja - izvorni kineski recepti.
Preporučujemo

ZELENI UŽITAK: Recept za osvežavajuću čorbu od tikvica i sočiva
01. 03. 2024. u 10:00

DODAJTE SAMO JEDAN SASTOJAK I UŽIVAJTE U RUČKU: Nema više nadimanja od pasulja!
07. 03. 2024. u 13:30

BILA JE PONOS HOMOLjA, A DANAS JE SE RETKO KO SETI: Pita od pasulja
05. 03. 2024. u 12:00

OGLASIO SE MEDVEDEV: Makron će zauvek nestati ovog datuma
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron ne predstavlja pretnju i nikome neće nedostajati nakon što mu se završi mandat, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
06. 03. 2025. u 07:47

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

PREMINUO PEVAČ BORA BOJIĆ: Bio je vlasnik čuvenog svadbarskog hita i solista Radio Beograda
NARODNA muzika je ostala bez još jednog velikog majstora. 4. marta 2025. godine.
05. 03. 2025. u 19:04
Komentari (0)