PA, DA LI JE OVO MOGUĆE?! Ovo do sada nije viđeno - Argentini na Olimpijskim igrama poništen gol dva sata nakon kraja utakmice (FOTO)

Filip Milošević

24. 07. 2024. u 19:43

Do sada neviđena situacija desila se na Olimpijskim igrama u Parizu i to na duelu Argentine i Maroka.

ПА, ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ?! Ово до сада није виђено - Аргентини на Олимпијским играма поништен гол два сата након краја утакмице (ФОТО)

Naime, utakmica je završena rezultatom 2:2 golom Kristijana Medine u 16. minutu nadoknade vremena.

Ipak, puna dva sata po završetku duela pogodak Gaučosa je poništen! Utvrđeno je da je svemu prethodila ofsajd pozicija.

Doneta je i odluka da se igrači vrate na teren kako bi bilo odigrano još tri minuta. Pre toga su morali da se zagrevaju 20 minuta kako bi bili spremni za ponovno odigrana tri minuta!

Ovako još nešto nije viđeno u svetu fudbalu, ali za sve postoji prvi put.

BONUS VIDEO: Ovako se u Madridu slavila 15. titula u Ligi šampiona